Hírlevél
Mazs 8427d40700fd264f48fbd94bb1e06d0f67561c7dc5017b56224db8b1d93e6924 Jdc 47e09d43e375b4a1bbe79fb8e36cc08443ea5b6820938c2dffe1db34a3a3c43b Adhat feadd3e8cd42aed06522912697db8ed274c0e367b59bb1c10462c282f4089858

balint-haz.png     szarvas.png     holokauszt-tulelok.png     judafest.png     jaffe.png     noi-egeszseg.png     narancsliget.png     mozaikhubwebre.jpg

Mazs 8427d40700fd264f48fbd94bb1e06d0f67561c7dc5017b56224db8b1d93e6924 Jdc 47e09d43e375b4a1bbe79fb8e36cc08443ea5b6820938c2dffe1db34a3a3c43b
Hírlevél

A Magyarországi Zsidó Szociális Segély Alapítvány

Bálint Ház programja

Főállású help-desk munkatársat keres bővülő csapatába

Elvárások:

- Csapatjátékos gondolkodás, fejlett rendszerszemlélet

- Szisztematikus, precíz munkavégzés, önállóság

- Középszintű angol nyelvtudás

- Középfokú informatikai végzettség

Feladatai:

- Microsoft alapú szerverek üzemeltetése, adminisztrációja

- Linux alapú szerverek üzemeltetése

- Felmerülő informatikai és telekommunikációs fejlesztések végrehajtása és támogatása

- Helyi kiszolgálók kezelése, karbantartása, felhasználó- és jogosultságkezelés az irodai infrastruktúrában

- Support nyújtása a felhasználók részére hardver- és szoftvereszközök használatában, Budapesten belül több helyszínen

- Nyomtatók használatának segítése, kellékanyag rendelés, kapcsolattartás a szervizzel, elszámolás a belső rendszereken

- Munkaállomások telepítése, karbantartása (szoftver, hardver), frissítése

- Weboldalakkal kapcsolatos üzemeltetési feladatok ellátása WHM, cPanelen keresztül, levelező lista karbantartása

- Office365 exchange adminisztrálása (terjesztési csoportok létrehozása, karbantartása

Előnyt jelent:

- Kiadványok szerkesztésével kapcsolatos tapasztalat

- Adobe Creative Suite ismerete

Kérjük, küldje el önéletrajzát és motivációs levelét bérigénye megjelölésével 2017. november 30-ig az JDCHungaryjobs@jdc.org e-mail címre, a tárgyban a pozíció megjelölésével.

operatív koordinátor munkatársat keres bővülő csapatába

  • Az operatív vezetőnek jelent.
  • Részvétel dokumentum digitalizálási folyamatok kialakításában.
  • Részvétel szerződések előkészítésében, és nyomon követésében.
  • Részvétel beszerzési folyamatok kialakításában
  • Beszerzési folyamatok teljeskörű adminisztrálása.
  • Logisztikai területhez tartozó nyilvántartások kialakítása és naprakész vezetése, nyomon követése.
  • Részvétel a logisztikai területhez tartozó részterületek szabályzatainak, folyamatainak kialakításában és azok megvalósításában különös tekintettel az alábbi területekre:
  • biztosítások;
  • munka- és tűzvédelem;
  • karbantartás.
  • Részvétel szállítói minőségbiztosítási rendszer kialakításában és működtetésében.
  • Megrendelések összegyűjtése az Alapítványi programoktól.
  • A jóváhagyott megrendelt termékek átvétele, kiosztása.
  • Együttműködés társosztályokkal.

Elvárt kompetenciák

  • kimagasló szervezőkészség;
  • folyamatokban való gondolkodás;
  • magas szintű problémamegoldó képesség;
  • informatikai rendszerekben való jártasság;
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
  • középfokú végzettség;
  • felhasználói szintű Microsoft Office ismeret.

  • középfokú angol nyelvtudás

Munkáltatóval kapcsolatos bővebb információ: www.mazs.hu

Kérjük, fényképes önéletrajzát és motivációs levelét bérigénye megjelölésével 2017. november 30-ig a JDCHungaryjobs@jdc.org e-mail címre, a tárgyban a pozíció megjelölésével megküldeni szíveskedjen.